Nákupný košík
počet položiek: 0ks kosik
celková suma: 0 EUR

Konv. kurz: 1 EUR = 30.1260 Sk

Strešné krytiny

Firma DACHSYSTEM, spol. s r.o. Vám ponúka široký sortiment strešných krytín, za veľmi priaznivé ceny. Ceny sú nastavené tak, aby spolu so strešnými doplnkami k daným krytinám vytvorili komplexnú ponuku za najlepšie ceny.


ODPORÚČANIE - pošlite nám projekt, rozpočet prípadne cenovú ponuku strešnej krytiny a my Vám vypracujeme kompletnú ponuku na strešnú krytinu, potrebné a odporúčané doplnky. (V prípade projektu za výpočet cenovej ponuky účtujeme 10,-Eur s DPH. Táto suma bude odpočítaná z ceny krytiny v prípade objednávky.)

OWENS CORNING je americký asfaltový šindel, ktorý je veľmi vhodným materiálom nielen pre svoju hmotnosť, ale aj kvalitu pri rekonštrukciách ako aj novostavbách. Použitie je možné od 12° sklonu strechy na plné debnenie. Svojou plastickou a prispôsobivosťou materiálu je vhodný aj na náročnejšie aplikácie.Rozlo__en___strecha_Owens.jpg
dom_terracota.jpg

MEDITERRAN, slovenský výrobca betónovej krytiny, už niekoľko rokov prináša novinky v betónových krytinách a doplnkoch. Stálym rozširovaním tvarou a farebnej škály uspokojuje aj najnáročnejších zákazníkov.

Zavedením povrchovej úpravy svojich výrobkov pod názvom COLORSYSTEM dal svojím výrobkom punc elegancie.


Strešná krytina od firmy LINDAB Vám zabezpečí vysokú kvalitu všetkých produktov bez kompromisu. Dostatočnou zárukou je stabilita švédskej firmy LINDAB, ktorej existencia na trhu je viac ako 50 rokov. Dosiahoa to kvalitnými produktami a spokojnými zákazníkmi, ktorí šíria dobré meno ďalej. Aktuálne cenníky tu.
Internet_25A_Profil_35_mat.9005____akanovce.jpg