Nákupný košík
počet položiek: 0ks kosik
celková suma: 0 EUR

Konv. kurz: 1 EUR = 30.1260 Sk

na tepelnú izoláciu a debnenie

stránka: 1 / 1
GAMAVENT 115

GAMAVENT 115

GAMAVENT 115 - je trojvrstvová poistná difúzna hydroizolačná membrána s pokládkou na tepelnú izoláciu, prípadne aj na debnenie z tatranského profilu a OSB dosiek.

GAMAVENT 115 SP - je membrána s integrovanou samolepiacou páskou šírky 4 cm zabezpečuje vetrotesnosť aj pri maloformátových krytinách a navyše znižuje tepelné straty z tepelnej izolácie. Páska integrovaná vo fólii zabezpečuje vyššiu kvalitu prevedených prác a funkčnosť celého strešného plášťa.

GAMAVENT 140

GAMAVENT 140

GAMAVENT 140 - je trojvrstvová poistná difúzna hydroizolačná membrána s pokládkou na tepelnú izoláciu a na debnenie. Umožňuje to väčšia hrúbka membrány, hlavne upravená spodná vrstva, ktorá zabraňuje mechanickému poškodeniu od debnenia.

GAMAVENT 140 SP - je membrána s integrovanou samolepiacou páskou šírky 4 cm zabezpečuje vetrotesnosť aj pri maloformátových krytinách a navyše znižuje tepelné straty z tepelnej izolácie. Páska integrovaná vo fólii zabezpečuje vyššiu kvalitu prevedených prác a funkčnosť celého strešného plášťa.

COVERTOP 135

COVERTOP 135

COVERTOP 135 - je trojvrstvová poistná difúzna hydroizolačná membrána s pokládkou na tepelnú izoláciu a na debnenie. Umožňuje to väčšia hrúbka membrány, hlavne upravená spodná vrstva, ktorá zabraňuje mechanickému poškodeniu od debnenia.

BITUMI 250

BITUMI 250

BITUMI - podkladná membrána, pod asfaltové šindle, s vysokou pevnosťou a gramážou 250g/m2.

Použitie namiesto klasickej handrovej lepenky, alebo pieskovanej lepenky na debnenie.
Vysoká UV stabilita 12 mesiacov a vysoká pevnosť.